0
Læs nu

Du har ingen artikler på din læseliste

Hvis du ser en artikel, du gerne vil læse lidt senere, kan du klikke på dette ikon
Så bliver artiklen føjet til din læseliste, som du altid kan finde her, så du kan læse videre hvor du vil og når du vil.

Næste:
Næste:
Artiklen er føjet til din læseliste Du har ulæste artikler på din læseliste
  • Kontakt os

    Adresse
    Monitormedier A/S
    Cvr 2601 9494
    Rådhuspladsen 37, 1785 Kbh. V

    Direktør og ansv. chefredaktør:
    Anders Jerking
    anders.jerking@pol.dk

    Abonnement
    Er du interesseret i et abonnement eller en skræddersyet løsning til din arbejdsplads, så kontakt os på tlf.: 7080 6125 (tast 2 for køb af abonnement) eller pr. mail: salg@monitormedier.dk

    Har du spørgsmål eller ændringer til et eksisterende abonnement, så kontakt os:
    tlf 7080 6125 (tast 1 for kundeservice) eller pr. mail: kundeservice@monitormedier.dk

    Annonce
    Er du interesseret i at indrykke job- eller bannerannoncer på Monitormedier, så kontakt os:
    Thomas Røn på tlf.: 7080 6125 (tast 3 for annoncering) eller mail: Thomar.R.Larsen@pol.dk

    Redaktion
    Har du henvendelser om journalistiske historier eller debat, så kontakt nedenstående:

    Klimamonitor: Redaktør Filip Knaack Kierkegaard, filip@pol.dk
    Byrummonitor: Redaktør Frederik Buhl Kristensen, frederik@pol.dk
    Skolemonitor: Redaktør Naja Dandanell, naja@pol.dk
    Sundhedsmonitor: Redaktør Lasse Lange, lasse@pol.dk
    Kulturmonitor: Redaktør Birgitte Rahbek, birgitte@kulturmonitor.dk, redaktør Lars Rix, lars@kulturmonitor.dk